Tag: сода

Тестени
Беларуски пирог

Беларуски пирог

Рецепта за интересен десерт с круши и сметана

Тестени
Млин

Млин

Рецепта за млин

Рецепти
Корндог

Корндог

Корндог

Десерти
Бананово-кокосови мъфини

Бананово-кокосови мъфини

Рецепта за мъфини с кокос и банан

Десерти
Кекс  Зебра

Кекс Зебра

Лесен и ефектен кекс